Lokalizacja

Adres:
Pensjonat Mickiewicza
Miasto: Szczawno-Zdrój
Ulica: Adama Mickiewicza 31
Kod poczatowy: 58-310
Dane GPS: N 50° 48′ 36.54″ E 16° 15′ 9.201


 

 • Położenie ?Pensjonat Mickiewicza 31 zlokalizowany jest pośród domów jednorodzinnych, które stanowią 90% zabudowy mieszkaniowej w Szczawnie.
  Budynek posiada własny ogród, oraz ogrodzony monitorowany parking.
  Od wyjścia z pensjonatu idąc chodnikami do przejścia zostaje 650m, tak aby dojść do głównego sanatorium nr 1.
  Szczawno-Zdrój samo w sobie otoczone jest praktycznie z każdej strony Wałbrzychem i stanowi nijako uzdrowiskową dzielnicę dla większego miasta

 

 • Jak dojechać ?Zalecany dworzec do wysiadki – Dworzec Szczawienko następnie TAXI prosto do obiektu na Mickiewicza (koszt około 15zł)
  lub komunikacją miejską tj. autobusem (TUTAJ dostępny jest rozkład jazdy autobusów miejskich dla Wałbrzycha i Szczawna KLIK)
  Trasa z 1 przesiadką: najpierw autobusem z przystanku Wrocławska – Lelewela znajdującego się po prawej stronie po przejściu pod wiaduktem.
  Wsiąść do autobusu linii nr 9 tak, aby po przejechaniu jednego przystanku wysiąść na przystanku Wrocławska – Uczniowska.
  Następnie kierować się na przystanek o nazwie De Gaulle’a – Wrocławska znajdującego się po drugiej stronie skrzyżowania jakby w dole, idąc w kierunku osiedla bloków podzamcze mając na horyzoncie Górę Chełmiec. Na tym przystanku wsiąść do autobusu linii 18, którą należy wysiąść ostatecznie na przystanku w Szczawnie o nazwie Szczawno-Zdrój Kolejowa, przystanek znajduję się tuż po przejechaniu małego rondka obok sklepu GROSZEK. Z tego przystanku do pensjonatu Mickiewicza jest do przejścia około 150m gładkim wykostkowanym chodnikiem.