ZDJĘCIA OBIEKTU

Nasze apartamenty:

Wszystkie oferowane przez nas apartamenty posiadają własny aneks kuchenny, oraz łazienkę. Mieszkania są systematycznie odnawiane, oraz dostosowywane do nowych potrzeb naszych klientów. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów o czym świadczy ilość i systematyczność z jaką liczni turyści nas odwiedzają i korzystają z naszej oferty noclegów w Szczawnie.

Pokoje gościnne stanowią tańszą alternatywę dla apartamentów, gdyż 3 pokoje wydzielone są na osobnym pietrze budynku, do których przynależy jedna wspólna łazienka. Jeden z pokoi posiada aneks kuchenny, na przedpokoju znajduje się lodówka, oraz mikrofala. Pokoje te są idealnym rozwiązaniem na nocleg i pobyt turystyczny dla większej rodziny, jak i formy noclegu służbowego na dłuższy okres.

Nasz ogród oraz parking:

Ogród, który znajduję się przy naszym pensjonacie jest wyjątkowy, gdyż jako nieliczni możemy zaoferować naszym klientom nocleg, gdzie można korzystać z własnego zielonego cichego zakątka. Ogród ten jest duży, posiada specjalnie wydzielony zadaszony nowoczesną zabudową teren na grilla oraz letnie leżakowanie.